Sipariş Ver

Destekli Sütyen

Destekli Sütyen

İç giyim sektörü hem kadınlar tarafından hem de erkekler tarafından talep gören bir sektördür. Hayatımızın ayrı bir yönünü gösterir bu sektör. İnsanların yaşama sevincini tetikleyen iç giyim sektörü her sene farklı modellerde ve renklerde kataloglar hazırlayarak iç giyim sektöründe yerini alırlar. NBB firması da iç giyim sektörüne yıllarca emek vermiş bir markadır.

Sütyen denilince akla gelen ilk iç giyim markalarından olan NBB destekli ve desteksiz sütyen ve sütyen takımlarıyla her sezon dikkatleri çekmektedir. 

NBB markasına ait sütyenler kaliteli ve terletmeyen kumaş yapısıyla sürekli tercih edilen markalardandır. Bu firmanın destekli sütyen modellerinin çeşitliliği fazladır. Genelde küçük göğüs yapısına sahip olan kadınların severek kullandığı modellerin başında gelmekte olan destekli sütyenler sezonun trend renkleriyle NBB iç giyim mağazalarında veya online satış yapan sitelerde bulunmaktadır. 

destekli sütyen 2

Bu sütyen modelleri kışın gömleklerle yada kazakların altına rahatlıkla giyilebilecek yapıdadır. Yaz mevsimlerinde kadınlar daha çok straplez modelleri tercih ederken, kış mevsiminde destekli sütyenler tercih edilmektedir.

Kadınların dünyasın hitap eden NBB firması ne kadar erkeklere yönelik iç çamaşırı satışı yapsa da daha fazla kadınlara yönelik sütyen, sütyen takımları tasarlamaktadır.

Bu markanın destekli sütyen modelleri askılı, askısız, straplez tarzda olabiliyor. Aynı zamanda dantelli, destekli sütyen modelleri de kullanan kadınlara hareket özgürlüğü sağlıyor. Renkli giyinmeyi seven kadınlara yönelik hazırlanan yıldız kaplı destekli sütyenler ve iç giyimini giydiği kıyafete göre değiştiren kadınlar için boyundan bağlanabilen saten kumaşta sütyenler hem şık görünmenizi sağlıyor ve rahatlık sunuyor.

Sütyen seçimi hiç kuşkusuz kadınlar için seçimi zor bir süreçtir. Kendilerine uygun sütyeni bulamamaktan yakınan kadınlar için NBB firması destekli ve minimizer sütyenler üretmiştir.